Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie Pramolanu a starania o dziecko

Dzień dobry. Moja psycholożka stwierdziła u mnie nerwice lękową. Moja terapia trwała 6 miesięcy. Brałam pramolan przez 3 miesiące i po zakończeniu lekami zaczęłam terapie u psychologa. Jest dobrze,a nawet bardzo dobrze, lecz czasem robi mi się słabo i bardzo gorąco i zaczynam się zastanawiać nad jakimiś lekami. Mam tylko duży problem, Bardzo chce mieć dziecko staram się już od roku z przerwą brania pramolanu. Nie wiem co mam robić? Nawet nie wiem czy w tym stanie uda mi się zajść w ciążę?
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Stres a depresja

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy stresem a depresją.

Dzień dobry,

Najlepiej jak o swoich wątpliwościach/pytaniach porozmawia Pani z własnym psychologiem, ponieważ to on/a zna Panią osobiście i Pani historię leczenia.

0

Warto pracować nad tym ze swoim terapeutą. Trudności w zajściu w ciążę wynikają czasem z przyczyn emocjonalnych. Ich przepracowanie, odblokowanie ma szanse ułatwić nie tylko poczęcie, ale także realizowanie siebie z nowej roli.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy