Stosowanie Pramolanu i zmniejszenie dawki

Witam mam pytanie od miesiaca biore pramolan 1tab na noc po smierci taty nie umialam sobie sama poradzic bardzo mi pomogl zmniejszylam dawke biore od kilku dni polowke mam takie pytanie czy moge odstawic juz spokojnie skoro toleruje zmniejszenie dawki 20stycznia minie 2msc prosze o pilna odpowiedz

mam nadzieję ze ni pojawią się żadne objawy psychiczne , jeśli tak powinna pani wrócić do jakiegoś leku ( po zaleceniu lekarza psychiatry)