Stosowanie Pramolanu na nerwicę lękową

Witam! choruję na nerwicę lękową neurolog zapisał mi pramolan 1 tabletkę na noc i biorę go już 2 mc , mam problem z erekcją z którą zmazgam się od roku od czasu do czasu sięgam po viagrę którą zapisał mi urolog ,moje pytanie dotyczy czy mogę łączyć te dwa leki dodam że mam nadciśnienie i biorę co-valsacor 160, i atrox 10 z góry dziękuję za pomc.

Dzień dobry,

Warto, żeby udał się Pan do lekarza PSYCHIATRY, który zajmuje się zarówno leczeniem zaburzeń lękowych, jak i dysfunkcji seksualnych.
A przede wszystkim, proszę rozważyć podjęcie psychoterapii. W internecie może Pan znaleźć listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.