Stosowanie Prefaxine a odchudzanie

Czy stoując tabletki Prefaxine 37,5 mg mogę stosować therm line fast ? Muszę czymś wspomóc odchudzanie bo tyję po wenlafaksynie mimo zdrowego odzywainia. Proszę o odp psychiatrę. Jesli nie sa wskazane to prosze podac argumenty dleczego. Z gory dziekuje.

Poza tym nieznane są wszystkie interakcje pomiędzy substancjami ziołowymi a lekami. Kłopoty z wagą nie wynikają z przyjmowania niewielkiej dawki wenlafaksyny. Jeżeli łaknienie nie jest wzmożone przyczyna tkwi w niewłaściwym odżywianiu i trybie życia, oraz w uwarunkowaniach genetycznych. Większość osób walczących z nadwagą nie przyjmuje żadnych leków psychotropowych. Pomimo to mają kłopot z kontrolą wagi ciała.