Pregna DHA w ciąży

Witam! Jestem w 27 tygodniu ciąży, od II trymestru przyjmuję suplement diety Pregna DHA 250. Do tej pory zażywałam 2 tabletki Pregna DHA jedną po drugiej. Mam dylemat, czy takie równoczesne przyjmowanie dwóch tabletek nie zaszkodziło dziecku? Czy tabletki Pregna DHA mogą powodować jakieś efekty uboczne zarówno dla życia dziecka, jak i matki? Zaczęłam się obawiać, czy przyjmowania suplementu Pregna DHA nie powinnam najpierw skonsultować z lekarze tak, żeby wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Teraz pojawiła się we mnie myśl, że mogłam w ten sposób zaszkodzić dziecku i stąd moje pytanie. A przy okazji od kiedy należy stosować tabletki Pregna DHA? Jakie są opinie w tej sprawie? Jak już pisałam, ja przyjmuję Pregna DHA od drugiego trymestru, ale może zrobiłam coś źle, może powinnam zacząć wcześniej albo później? Bardzo proszę o rozwikłanie moich wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie.

Milena Lubowicz

Proszę się nie niepokoić, dziennej dawki Pani nie przekroczyła.
Pozdrawiam