Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie preparatu Asentra a senność i tycie

Od maja 2014 przyjmuję sertralinę- Asentrę 50mg na fobię społeczną (jest poprawa), natręctwa, okresy drobnych dołków. Początkowo pół tabletki, całą, dopiero po 5 miesiącach półtorej. Aktualnie lek przez 2 tyg. odstawiłem. W ostatnim okresie asentry przytyłem, nic mi się nie chce, niska motywacja, brak organizacji, hobby, senność, tym bardziej po odstawieniu - winię tu jednak asentrę, do której wolę nie wracać. Skonsultuję się z moją dr. jednak proszę o poradę -może jest coś na większą energię?
MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu

Kiedy należy zgłosić się do psychiatry?

Depresja bardzo utrudnia funkcjonowanie osoby w środowisku zawodowym, społecznym i prywatnym. Trzeba wiedzieć, kiedy jest moment na zgłoszenie się do specjalisty. O tym opowiada lekarz Zofia Antosik.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy