Stosowanie preparatu Citalopram w przebiegu depresji

Witam.Lecze sie na depresje od 8 lat .Biore citalopram i trittico,jak do tej pory z posrod wielu innych ten zestaw jest najlepszy choc nie pomagaja i tak.Chcialabym sie dowiedziec co mam zrobic bo mam juz dosc.Ja niewiem jak wyglada normalne zycie A BARDZO BYM CHCIALA.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
W internecie może Pani znaleźć listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.