Stosowanie preparatu Parogen przy zaburzeniach lękowych

2 lata temu zdiagnozowano u mnie zaburzenia lękowe.Wybrałam się do psychiatry oraz na psychoterapię. Przepisano mi parogen, brałam go prawie dwa lata oraz doraźnie(po3miesiącach od rozpoczęcia kuracji parogenem już wcale)brałam xanax lub rudotel.Wszystkei objawy ustąpiły po2miesiącach od rozpoczęcia terapi i na dwa lata zapomniałam o problemie. Po odstawieniu parogenu (miesiąc bez) napady lęku wracają.Czy w tym przypadku powinnam zacząć na nowo terapię?Jak długo można brać Parogen?

Dzień dobry,

Dalszy sposób postępowania może określić specjalista w trakcie osobistej wizyty.
Proszę udać się na taką wizytę do psychoterapeuty, który będzie w stanie udzielić Pani odpowiedzi.