Stosowanie spirali antykoncepcyjnej a skuteczna ochrona

witam od półtora roku mam spiralę antykoncepcyjną . ponad tydzień przed okresem miałam stosunek z mężem i zrobił to we mnie nie wiem czy miałam dni płodne czy nie . czy mogę być w ciąży? okres spóźnia mi się 2 dni
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Spirala antykoncepcyjna wykazuje skuteczność podobną do np prezerwatywy, stąd też szansa na ciążę jest mała.