Stosowanie sterydów a nadczynność tarczycy

Nadczynność tarczycy a kulturystyka i jak się to ma do brania sterydow

Niewyrównana nadczynność tarczycy wyklucza wykonywanie zwiększonych wysiłków fizycznych do czasu unormowania jej czynności. Pomijając fakt, że stosowanie sterydów obarczone jest poważnymi skutkami bocznymi i w ogóle nie powinno być stosowane w sporci, nadczynność tarczycy jest dodatkowym przeciwwskazania do ich stosowania.