Stosowanie Summamedu na stan zapalny

Teraz znów biore summamed lecz ból całkowicie nie chce ustąpić, nimesil też do końca nie pomaga. Dodam jeszcze że choruje na refluks. W piątek zrobiłam badania krwi na życzenie laryngologa i wyszło następująco. wszelkie krwinki w normach, OB= 12, CRP powiększone.Lekarz powiedział że jest stan zapalny lecz organizm nie wykazuje walki z chorobą i nie może mi pomóc.W tym samym tyg. miałam wysoką gorączke.Ostatnio brałam dużo wit.C. Proszę o pomoc bo już nie wiem co robić.

Witam. Niestety wywiad w kierunku Pani dolegliwości jest fragmentaryczny. Proponuję zacząć od lekarza rodzinnego - jeśli nie jest Pani zadowolona z obecnej diagnostyki być może zmiana lekarza prowadzącego pomoże