Stosowanie suplementów i witamin na wypadanie włosów

Witam Byłam u lekarza endokrynologa i dermatologa bo wypadają mi włosy okazało się że moje TSH to 3,360 i dostałam Euthyrox N25 a morfologia krwi w normie po za tym dostałam Selen E i Omega 3 a dermatalog zapisał mi robioną wcierkę na bazie spirytusu ,skrzypowitę, krzem Vitaminum PP,B1, dwa razy dziennie nie za dużo tych witamin ? Czy te wszystkie suplementy mogę razem brać bo śniadaniu? bo nie wiem czy jak wezmę je wszystkie razem będą się dobrze wchłaniać.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Odpowiedź powinna Pani uzyskać od lekarza prowadzącego, który zlecił leczenie.