Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie szarego mydła do higieny intymnej

Moje pytanie dotyczy higieny sfer intymnych - od dawna zastanawia mnie, jak to jest ze stosowaniem mydła w tym celu. Wiem, że mydło ma odczyn zasadowy, ponadto zawiera zwykle barwniki i wspomagacze zapachowe. Ale co z szarym mydłem? Czy ono również zaszkodzi? Nie od dziś wiadomo, że w popularnych płynach do higieny intymnej często zawarte są parabeny, detergenty czy formaldehyd. Osobiście unikam ich, zdaję się na szare mydło Biały Jeleń i nie narzekam. Czy dobrze robię?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Kiedy duża wada wzroku jest wskazaniem do cesarskiego cięcia?

Jednym ze wskazań do wykonania cesarskiego cięcia jest duża wada wzroku u kobiety. Jak poważna musi to być wada? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o wskazaniach do CC.

Witaj, nie jest to zły wybór biorąc pod uwagę szereg silnie perfumowanych i koloryzowanych kosmetyków do higieny intymnej ale jednak powinno sie używać kosmetyków zakwaszających. Dobrym wyborem będzie Biały Jeleń żel do higieny intymnej albo Ziaja- płyn z kwasem mlekowym. Praparaty te są delikatne i poza walorami higienicznymi zapobiegaja podrażnieniom i infekcjom- mydło nas przed nimi nie ochroni.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy