Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych a brak krwawienia w czasie przerwy

Witam Co mogę zrobić by podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych Sirdatella20 nie mieć krwawienia w czasie przerwy 7 dniowej. czy prawdą jest ,ze po prostu nie robić tej 7 dniowej przerwy? Mam w tych dniach wyjazd na wakacje . Proszę o radę i dziękuję .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście dopuszcza się jednorazowe nie wykonywanie przerwy pomiędzy opakowaniami by uniknąć krwawienia.