Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych Lesinelle a ryzyko ciąży

Mam pytanie , jezeli 30kwietnia kochalam sie z chlopakiem i doszedł we mnie a dwa dni pozniej 2maja dostalam okres normalnie tak jak zawsze i trwa on do dzis to czy moge byc w ciazy? dodam ze biorę tabletki antykonc. lesinelle . prosze o odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli stosuje Pani antykoncepcję jest Pani chroniona przed ciążą.