Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych po wieloletniej przerwie

witam. miesiączkę dostałam 12.06.2014 i rozpoczełam brac tabletki - pierwszy raz po kilku latach przerwy. po skonczeniu pierwszego opakowania kiedy powinien przyjsc okres? ile to moze byc dni? zawsze miałam miesiączkę co 29 dni regularnie raczej. a czy jesli nie zrobię przerwy i wezmę od razu następne opakowanie to miesiączki nie bede miała wcale? bo obawiam się, że w trakcie urlopu bedę miała niemiłą niespodziankę ...

miesiączka zazwyczaj przychodzi w czasie 7-dniowej przerwy, nie ma co się co tym przejmować ma być w czasie przerwy, ale obojętnie czy przyjdzie czy nie należy rozpocząć brać kolejne opakowanie-pozdrawiam