Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych, prezerwatywy i stosunku przerywanego a ryzyko ciąży

czy stosujac tabletki anty+prezerwatywe I stosunek przerywany jest realne zagrozenie ciaza?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli stosuje się je zgodnie z zaleceniami to realna szansa na ciążę jest bardzo znikoma. Właściwie nie ma możliwości zajścia w ciążę.