Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych Silver a prawdopodobieństwo ciąży

Biorę tabletki anty płodowe silver regularnie od paru tygodni i czy przy tych tabletkach jest możliwość zajść w ciąże, po uprawianiu stosunku z mojim partnerem który we mnie doszedł. Mam obiawy czasami bolą mnie piersi i czasami brzuch mnie kuje i głowa boli mam sie czego obawiać przy tych tabletkach ??? Odp

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosując tabletki antykoncepcyjne szansa na ciążę jest znikoma. Warto zaznaczyć jednak, że podobne objawy mogą wynikać z wahań hormonalnych.