Stosowanie tabletek Jeanine

Witam! Stosuję tabletki Jeanine, teraz jestem w trakcie 7 dniowej przerwy. Chce zacząć brać inne tabletki. Czy mogę zacząć stosować je normalnie po 7 dniowej przerwie tak jak były by to Jeanine? Pozdrawiam!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wszystko zależy od składu hormonalnego nowego preparatu. Jeżeli ilości hormonów w nim zawarte są większe niż te w Jeanine to tak. Jeżeli jednak jest na odwrót to nie wskazana jest przerwa pomiędzy opakowaniami.