Stosowanie tabletek na problemy ze snem

Dobry wieczór, Od kilku miesięcy mam problem ze snem. Zacznę od początku: najpierw budziłam się w nocy i musiałam iść coś zjeść inaczej nie zasnęłam. Dietę zbilansowałam, nie urządzam drzemek w ciągu dnia i nie było rezultatów. Później budziłam się kilka razy w nocy. Teraz w ogóle nie mogę spać. Koleżanka dała mi trittico. Biorę 1/3 tabletki i nadal nie mogę spać. Wychodzi na to, że przesypiam max 2h dziennie. Nie wiem czy powinnam zwiększyć dawkę czy jak sobie z tym poradzić.

Witam,
Bez obaw może Pani przyjąć całą tabletkę ok. 1-1,5 godziny przed planowanym snem.
Jeżeli to nie pomoże to należy udać się do psychiatry celem zdiagnozowania bezsenności.
Pozdrawiam

Zależy od dawki Trittico, jest po 75 mg. i 150 mg. Tak czy owak trzeba zwiększyć o następną 1/3 tabl., ew. jeśli nie pomoże wziąć cała. Problem ze snem oznacza najczęściej jakiś nierozwiązany konflikt wewnętrzny, przemęczenie pracą itp. Powodzenia.