Stosowanie testosteronu w tabletkach i zastrzykach oraz brak okresu od roku a szanse na ciążę

Dzień dobry Pani doktor. Mam pytanie czy.. biorąc od ponad roku (10.04.2013r) testosteron w tabletkach i zastrzykach (nie mam już okresów od prawie roku) mogę zajść w ciążę? Testosteron biorę dlatego gdyż jestem osobą transseksualną.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji szansa na ciążę jest znikoma.