Stosowanie Trittico a wzrost wagi

Witam.Lekarz zapisał mi spamilan i trittico na noc , mam pytanie czy od tych leków sie tyje i czy jest utrata libido?Zażywałem Leki SSRI i to sie zle dla mnie skonczyło np.utrata libido do zera, nadmieniam , ze pojawiły sie leki jak sulpiryd i chlorprothixen w miedzy czasie.leczona była nerwica.

Witam,
odsyłam Pana do portali medycznych,gdzie jest opisane działanie leków p-depresyjnych na libido oraz na możliwośc przybierania na wadze w związku z ogólnym spowolnieniem aktywności.Nie wiem,czy brał Pan pod uwagę alternatywne metody leczenia nerwicy,w tym psychoterapię,bowiem daje ona możliwośc zrozumienia żródeł zaburzeń i co ważne-naprawienia ich stosownie do sytuacji i potrzeb,do których bez pomocy specjalisty nie mamy najczęściej dostępu.To bardzo dobra metoda w sytuacji nerwic wszelkiego rodzaju.Polecam więc i pozdrawiam.