Stosowanie Valdoxan a alkohol

Witam mam pytanie muszę odstawić antydepresant (valdoxan) w środę wezmę ostatnie pół tabletki w czwartek mam wyjazd nad morze na 4 dni czy będę mogła napić się już jakiś 2-3 piw ? I czy w ogóle jest to dobry pomysł żebym wyjeżdżała ? Boję się że będe miała skutki uboczne po odstawieniu leków

Nie wiem też jak reaguje Pani na alkohol. Nasila napięcie, niepokój? Wszystko jest mocno indywidualną sprawą. Należy to omawiać z lekarzem, który dobrze zna pacjenta.