Stosowanie witaminy D3 u dziecka i dorosłego

witam chiałam zapytać czy powinnyam ja (36 lat) i córka (4 lata - 17 kg) zażywać witaminę d3 ? jeśli tak to w jakich dawkach? dziękuję

Milena Lubowicz

Obecnie zaleca się profilaktycznie witaminę D3 dzieciom do 3 roku życia. W związku z tym, jeżeli nie ma Pani ani córka niedoborów ani chorób wymagających suplementacji, nie ma wskazań do jej stosowania.
Pozdrawiam