Stosowanie wybielania nakładkowego

Witam stosuje wybielanie nakładkowe zrobiłem koło 6 sesji efektów nie widać dentysta mówił, że będzie je widać już po 1 uzyciu? Ten żel się tylko nakłada i on sam się rozsmaruje na zębie czy ja go powinienem równomiernie rozsmarować? Nakladki mam pasujace do moich zebow z odlewu.

Nie wiem jak wyglądają nakładki przygotowane przez gabinet, ale prawidłowo na ich wewnętrznej powierzchni powinny być zagłębienia, w które deponuje się żel. Następnie nakładki zakłada się na zęby usuwając z dziąseł nadmiary żelu. Tak przygotowane nakładki nosi się przez noc przez kilka dni lub tygodni. Szybkość wybielania zależy od stopnia przebarwienia i stężenia substancji aktywnej w materiale wybielającym. Trudno jednak spodziewać się spektakularnych efektów po jednorazowym zastosowaniu. Pozdrawiam

Lek. dent. Magdalena Mierzejewska

efekt wybielania jest indywidualny - wiele zależy od wyjściowego koloru zębów - żel aplikuje się do nakłądki w zagłębienia na powierzchniach wargowych i policzkowych - mimo wszystko wybielanie nakładkowe daje najlepsze i najtrwalsze efekty - prosze uzbroić się w cierpliwość niektórzy pacjęci aby osiągnąć założony efekt wybielają się nawet 6 miesięcy
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Podczas wybielania nakładkowego widać pierwsze efekty po pierwszym użyciu u niewielkiej ilości pacjentów. Zależy to od stopnia i rodzaju przebarwień zębów, podatności zębów oraz od diety. Powinien Pan uzbroić się w cierpliwość. Jeśli nadal nie będzie Pan zadowolony z efektów można spróbować wybielania gabinetowego.