Stosowanie ziół u dzieci z przewlekłymi stanami zapalnymi dróg oddechowych

Witam, Za namową babci byliśmy na wizycie u irydologa z synami. Dzieci są w wieku 4 lata i 2 lata. Pani przepisała mieszankę ziół do podania dzieciom na zdiagnozowane dolegliwości min. Częste infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych, kaszel, katar itp. Mam dość spore obawy do stosowania tych ziół. Czy są one bezpieczne dla dzieci w tym wieku? Dodam, że dzieci bardzo chorują, praktycznie stale. Pozdrawiam, Ania

Milena Lubowicz

Nie podaje Pani jakie są to zioła więc bardzo trudno mi się odnieść do pytania. Generalnie stosowane w rozsądnych ilościach (1 szklanka dziennie) nie powinny zaszkodzić jeżeli nie przyjmują innych leków w tym czasie.
Pozdrawiam