Stosunek 7 dni przed okresem a prawdopodobieństwo zapłodnienia

wczoraj można powiedzieć że kochałam się z chłopakiem, jestem jakieś 7 dni przed okresem, zdarza się że jest on nie regularny ale od jakiś 6 miesięcy wypada zawsze pod koniec miesiąca. Nie można nazwać tego też stosunkiem bo włożył penisa tylko na chwile (może z 3 razy) i to nie do końca. Wytrysku nie było ani wy ani po. jakie jest prawdopodobieństwo że będę w ciąży?

Milena Lubowicz

Prawdopodobieństwo nie jest duże, ale oczywiście nie można go wykluczyć. Można wykonać test ciążowy około 14 dni po stosunku.
Pozdrawiam