Stosunek bez zabezpieczenia a kłucie jajników i prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Kochaliśmy się bez zabez. (22.03) skończył we mnie ale nie do końca. Okres miałam dostać wczoraj (03.04) ale nie dostalam. Kuja mnie w jajnikach raz w prawym a raz w lewym albo kuje lub boli mnie brzuch (bóle chwilowe) Mam lekki katar, mierzyłam goraczkę dzisiaj i miałam 37.4. Nie mam ochoty na lody co kiedyś mogłam ich jeść, czasami jest mi lekko niedobrze. Piersi bolą mnie jak naciskam po str ręki ale nie mocno. Czy to mogą być wczesne objawy ciązy ? Z testem zaczekam do 6 dni. Dziękuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej mogą być to objawy ciąży. Warto wykonać test ciazowy w 14 dni po stosunku. Jeżeli wynik będzie negatywny proponuje kontrolne USG.