Stosunek bez zabezpieczenia i antykoncepcja po a ryzyko ciąży

Witam. Ostatnio współżyłem z moją partnerką w czasie kiedy spóźniał jej sie okres (miała mieć go 2-3 dni wcześniej więc pozwoliliśmy sobie na seks). Nie miałem prezerwatywy, lecz nie kończyłem w niej, tylko pózniej, już na zewnątrz. Martwię się jednak, że może zajść w ciąże przez preejakulat. Było to w piątek 29 listopada, a dzis mamy poniedziałek 2 grudnia i nadal ona nie ma okresu. 60 godzin po stosunku zażyła tabletkę "po". Jakie jest ryzyko zajścia w ciąże? Proszę od odpowiedz, pozdrawiam.

Cykl zawsze może się przesunąć proponuję nie wierzyć w kalendarzyk stosunek przerywany to też ryzyko mam nadzieję ,że tabletka po spowodowała przesunięcie miesiączki