Stosunek bez zabezpieczenia i miesiączka po 34 godzinach a możliwość ciąży

Witam. Moje pytanie jest dość niezręczne, gdyż z paniki sama już nic nie wiem i zaprzeczam swoim wcześniejszym informacjom. 2 dni temu współżyłam z moim partnerem, bez zabezpieczenia [emocje, alkohol i stało się :( ] a 34h później dostałam miesiączkę. Mój cykl trwa ok 30-32dni. Czy mam powód by się martwić? Proszę o szybką odpowiedź i przepraszam, za kolejne podobne pytanie...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli stosunek odbywał się bezpośrednio przed okresem nie ma powodów do obaw o ciążę.