Stosunek bez zabezpieczenia podczas końcówki okresu

Przez ten Czas kiedy współżyłam z mężem bez prezerwatywy podczas końcówki okresu spuścił mi się do środka i polało mi się troszeczkę krwi przez tej czas leje mi się taki jasno brązowy śluz ... nie wiem dlaczego..... Mam go od tygodnia.... a najgorsze jest to że mam nie regularne cykle..... Byłam u ginekologa i powiedziano mi że jest wszystko w porządku nic nie mówili o ciąży... Czy jest jakaś nadzieja że zajdę ponownie w ciążę....?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście możliwa jest kolejna ciąża. Obecne objawy mogą wynikać z wahań hormonalnych.