Stosunek bez zabezpieczenia w środku cyklu

Witam, mam pytanie, jeżeli kochałam się z chłopakiem między 14 a 15 dniem od wystąpienia krwawienia, jaka jest możliwość, że zaszłam w ciążę?
Dodam, że stosunek był bez zabezpieczenia, i finał był we mnie. Jeżeli w 9 dniu od stosunku mam wyraźne parcie na mocz, bóle podbrzusza, raz z prawej strony raz z lewej i zawroty głowy, oraz czasem odruch wymiotny. Zauważyłam, że bardzo reaguje na zapach z papierosów, jak ktoś stanie koło mnie to zaraz czuję jeżeli palił.

Czy jeśli teraz zrobię teraz test, to jeżeli wyjdzie negatywny, to czy wierzyć?
Proszę o szybka odpowiedź.
Dodam, że okres mam mieć 25.04., może to po prostu przed miesiączką takie objawy? W sumie to nigdy takich nie miałam, a jak miałam to ból podbrzusza, ale wyraźny trwający nieraz cały dzień, a ten taki z przerwami jakby skurcze.

Lek. Łukasz Kowalski

Droga Pani!

Odbycie stosunku płciowego w środku cyklu, bez zabezpieczenia, stwarza bardzo duże ryzyko zajścia w ciążę. Spowodowane jest to tym, że dni te są u kobiet z regularnym cyklem, dniami płodnymi.

Objawy, które Pani prezentuje mogą świadczyć o wczesnej ciąży, ale mogą też odpowiadać zakażeniu.

Proponuję wykonać test ciążowy płytkowy z moczu. Jeśli wynik będzie dodatni proszę zgłosić się do ginekologa w celu zbadania i rozpoznania ciąży.
W przypadku wyniku negatywnego proponuję wykonać powtórny test ciążowy (najlepiej innego producenta) w celu weryfikacji. Niezależnie od wyników proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego/internisty w celu zbadania i wykonania badania ogólnego moczu pod kątem zakażenia układu moczowego.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.