Stosunek bez zabezpieczenia z wytryskiem na brzuchu

Witam, kochalam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia, miał wytrysk na brzuchu, później wytarł spermę papierem. Później jeszcze wkładał palce do środka do pochwy. Ja byłam wtedy w 3/4 dniu okresu, dziś mi się skończył (5 dzień). Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Był to stosunek podwyższonego ryzyka, choć szansa na ciążę nie jest duża. Nie polecam takich praktyk w przyszłości.