Stosunek co 3 dni a wytwarzanie najlepszego nasienia do zapłodnienia

Czy to prawda że parom starającym się o dziecko zaleca się seks co 3 dni ponieważ wtedy organizm wytwarza zdrową spermę ? :-) Czekam na odpowiedz bo pragnę mieć dziecko z dziewczyną a nie wiem czy to prawda :) Dziękuje i pozdrawiam :)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. I tak i nie. Rzeczywiście to poniekąd prawa, jednak parom starającym się o potomstwo zaleca się regularne ( dwa- trzy dziennie)stosunki w okresie dni płodnych.