Stosunek dwa dni po okresie a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Chciałam się zapytać czy mogę być w ciąży? Kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia (wytrysk bezpośredni do pochwy) było to jakieś 2 dni po jak skończył mi się okres. Następnego dnia dostałam śluz bardzo leciutko brunatny. Moje cykle wynoszą ok 30 dni. Od tej pory mam stale podwyższoną temperaturę ciała 37,2- 37,4.

Milena Lubowicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia wiąże się z ryzykiem ciąży. Proszę wykonać test ciążowy wiarygodny około 14 dni po zapłodnieniu.
Pozdrawiam