Stosunek dzień po okresie a ryzyko ciąży

WItam bardzo serdecznie :) otóż męczy mnie jeden problem a mianowicie chodzi o to, że dzień po okresie poszłam z chłopakiem do łóżka a z tego co wynika miałam dni płodne , on chciał kochać się bez zapezpieczenia, wszedł we mnie tylko raz i szybko wyszedł bo jednak się wystraszyłam że mogę zajść w ciąże. Potem tylko znowu próbował we mnie wejść ale mu nie pozwoliłam. Czy przez to mogę byc w ciąży? I oczywiśćie nie skończył.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W preejakulacie mogą znajdować się zdolne do zapłodnienia plemniki. Warto wykonać test ciążowy.

Zdrowy mężczyzna jest zawsze płodny.
Także w podeszłym wieku, a także po kilku kontaktach...
I proponuję uznać to za zasadę.
A w internecie przeczytać można różne rzeczy, każdy może pisać co chce...