Stosunek dzień przed planowaną miesiączką i brak okresu a ryzyko ciąży

kochałam się z chłopakiem dzień przed miesiączką. natomiast jej nie dostałam dostałam ją dopiero po 6 dniach od stosunku. poprzedniego miesiąca @ dostałam w 24dc a w tym 34dc,od dłuższego czasu mam regularne cykle co 28-29 dni.okres ten był mniej obfitszy niż zawsze i mniej bolesny w nocy prawie krwawienia nie było a w dzien było że jednorazowy duży wyciek krwi a tak to nic dzisiaj miałam zawroty głowy i mdliło mnie ale nie wymiotowałam(chłopak skończył we mnie)a robiłam test w 32dc wyszedł neg.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Mimo iż miesiączka się opóżniła stosunek był podczas dni niepłodnych i praktycznie nie ma ryzyka zajścia w ciążę.
Należy szukać innego wyjaśnienia dolegliwości np. zatrucia pokarmowego.
W razie wątpliwości proszę zgłosić się do swojego lekarza.