Stosunek i okres a stres wywołany strachem przed ciążą?

Wtam.3 tyg temu odbyłam stosunek bez zabezpieczenia,przerywany trwał chwile a partner nawet nie doszedł.3 dni po stosunku dostałam miesiaczke, wydaje mi sie ze byla normalna jak zawsze, mimo to bardzo sie stresuje, zrobilam 3 testy z apteki jeden po 6 dniach. Drugi i bete hcg po 2 tygodniach i 6 dniach od stosunku-negatywy.Od kilku dni mam klucie w jajniku boli mnie zoladek i chwilami mdli. To moze byc przez stres ? Albo owulacje ktora chyba teraz mam skoro okres skonczyl sie jakies 2 tyg temu?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zasadzie wszelkie odpowiedzi na Pani pytanie zawarte są w tym poście. Mogę się tylko z nimi zgodzić. Ból z pewnością wynika z owulacji. Ciąża została wykluczona na kilka sposobów więc nie ma raczej w tej sytuacji ryzyka.

Lek. PaweĹ Baljon

Witam,
pewnie to owulacja.
Pozdrawiam.