Stosunek pod prysznicem a ryzyko ciąży

mam pytanie dotyczące możliwości zajścia w ciążę gdy partner nie skończył wewnątrz ciała kobiety tylko wytrysk odbył się na jej piersi. cała sytuacja miała miejsce pod prysznicem. sperma została spłukana letnią wodą(bez mydła) a partnerka w tym momencie była w pozycji klęczącej przed partnerem w lekkim rozkroku. czy plemniki z wodą mogły w takich warunkach dostać się do pochwy?jaki jest ryzyko zapłodnienia kobiety w ten sposób? proszę bardzo o odpowiedź.dziękuje z góry za odpowiedź.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na zapłodnienie w takiej sytuacji oczywiście istnieje jednak jest ona minimalna. Musiałoby wystąpić wiele czynników by mogło dojść do zapłodnienia.