Stosunek podczas okresu a ból jajnika i jasnoróżowa wydzielina z pochwy

Hej kobitki Dostałam okres 7 grudnia cykl 28 dni, kochałam sie z chłopakiem podczas okresu bez zabezpieczenia 10 grudnia . Okres skaczył mi sie 13 grudnia . Teraz mam dni płodne, dzis zauwazyłam że wydzielinie pojawił sie brudny śluz, krew jak narazie jedno razowo . Nigdy do tej pory nie mialam takich plamień, mimo ze nie raz sie kochalam podczas okresu . Z dwa razy odczułam mój prawy jajnik takie uklucie chwilowe . Może to byc ciaża ? Może któraś z was tak miała . Dodam że jeśli to ciąża to pła

Małgorzata Panek

Bez zbadania Pani nie można określić przyczyny plamienia. Może to być plamienie okołoowulacyjne lub związane z zaburzeniami hormonalnymi czy ciążą. Proszę wykonać test ciążowy po 10-14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia i w razie wyniku pozytywnego udać się do ginekologa.
Pozdrawiam.