Stosunek poprzez ubranie a ryzyko zapłodnienia

Mam pytanie. Ostatnie okresy to: 19.01, 19.02,19.03, 16.04,10.05,05.06 Okres miałam dostać 5.07. 3 i 4 lipca wziełam luteinę. po jednej pod jezyk. 6 lipca dostałam krwawienie. Zbliżenie przez ubranie(imitowanie ruchów seksualnych, dotkniecie pochwy przez majtki ir ajstopy (dłonią z nasienia) w dni płodne. Z dotykaniem prze zmajtki to 21.06, a ocieranie to 25.05. Czy to okres? wydaje mi się , że tak. Czy nawet w ciązy krwawienie z luteiny50 wystepuje? 05.07 wystepowało mokro, sluz ciemnozolty.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji nie można wykluczyć ciąży.