Stosunek przed okresem i wystąpienie miesiączki a prawdopodobieństwo ciąży

witam. w niedzielę uprawiałam seks ze swoim partnerem. był to pierwszy raz, stosunek bez zabezpieczenia, przerywany, bez wytrysku podczas stousnku ani po stosunku. partner twierdzi, że nie wydzielił, żadnego płynu. martwiłam, się trochę, że mogę być w ciąży, ale to były dni niepłodne(przed okresem) i nie było wytrysku. trzy dni później, dokładnie tak jak zawsze(cylk 28 dni regularny) dostałam okres (dokładnie 70 godzin od stosunku). Okres był obfity, trwał 6 dni. Czy mogę być w ciązy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest wątpliwa. Warto jednak pamiętać, że stosunek przerywany bez zabezpieczenia nie chroni przed ciążą.