Stosunek przerywany a ból brzucha i mdłości

Witam. Uprawiałam z chłopakiem stosunek przerwany, do wytrysku doszło poza pochwą. Z moich obliczeń wynika że było to w dzień płodny. Od Kilku dni po stosunku mam bóle podbrzusza i kłucie jajników. Mam również mdłości. Czy to możliwe że jestem w ciąży? Czy to wina zbliżającego się okresu który powinien wystąpić za 12-14 dni?
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną bowiem w preejakulacie, czyli płynie wydzielającym się z członka przed wytryskiem mogą znajdować się plemniki. Pani dolegliwości łączyłabym raczej z wystąpieniem owulacji niż ciążą. Jest bowiem za wcześnie aby ewentualna ciąża dawała takie objawy. Nie mniej jednak zalecam wykonanie testu ciążowego około 14 dni od daty stosunku.