Stosunek przerywany a ból brzucha i mdłości

Witam. Uprawiałam z chłopakiem stosunek przerwany, do wytrysku doszło poza pochwą. Z moich obliczeń wynika że było to w dzień płodny. Od Kilku dni po stosunku mam bóle podbrzusza i kłucie jajników. Mam również mdłości. Czy to możliwe że jestem w ciąży? Czy to wina zbliżającego się okresu który powinien wystąpić za 12-14 dni?
KOBIETA ponad rok temu

Najlepszy moment na zajście w ciążę

Witam,
Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną bowiem w preejakulacie, czyli płynie wydzielającym się z członka przed wytryskiem mogą znajdować się plemniki. Pani dolegliwości łączyłabym raczej z wystąpieniem owulacji niż ciążą. Jest bowiem za wcześnie aby ewentualna ciąża dawała takie objawy. Nie mniej jednak zalecam wykonanie testu ciążowego około 14 dni od daty stosunku.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Stosunek przerywany jest często współprzyczyną zaburzeń czynnościowych seksualnych.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty