Stosunek przerywany a ciąża u 21-latki

witam mam na imię Angelika mam 21 lat .Piszę ponieważ mój cykl trwa 28 dni do 29 dzisiaj jest 30 dnien cyklu nie dostałam miesiączki po za tym mam takie dziwne objawy jest mi nie dobze czasami jak coś wypije albo zjem po za tym mam bóle podbrzusza czasami lekkie a czasami bardzo bolesne . czesto chodze siku ..robiłam sobie test ciązowy 27 dnia cyklu ale wyszedł negatywny czy ja mogę być w ciązy . z chłopakiem moim nie zabezpieczamy się uprawiamy stosunek przerywany .

Milena Lubowicz

Proponuję powtórzyć test ciążowy albo wykonać poziom BhCG z krwi.
Pozdrawiam