Stosunek przerywany a możliwość ciąży w dni niepłodne

Czy jezeli wczoraj uprawiałam sex z chłopakiem i stosunek był przerwany . czy moge zajśc w ciąze?(według moich obliczeń są to moje dni nie płodne) ,Proszę o pomoc

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wszystko zależy od tego czy doszło do penetracji nasienia do pochwy. Jeśli nie to ryzyko jest małe. Dla pewności można wykonać test ciążowy około 28 dni po ostatniej miesiączce (czyli około 14 dni po owulacji).