Stosunek przerywany bez zabezpieczenia a ryzyko ciąży

WITAM, z partnerem uzywamy prezerwatyw, na poczatku wkłada go na chwile bez gumki, (to taka namiastka bliskosci)pozniej z gumka wtrysk. Czy istnieje ryzyko zajscia? Staramy sie zeby to byly dni niepłodne. 4 lata temu uzywalismy metody kalendarzowej , po roku bylismy szczesliwymi rodzcami.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Metoda jaką Państwo stosujecie nie daje gwarancji zabezpieczenia przed ciążą. Płyn preejakulacyjny także może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia.