Stosunek przerywany i negatywne testy ciążowe a ryzyko ciąży

Moje cykle trwają od kilku miesięcy 24 dni. 4 dnia cyklu uprawiałam z chłopakiem stosunek przerywany. Łącznie robiłam 6 testów 5,10,13,16 i 18 dni po stosunku. Wszystkie są negatywne. Za dwa dni powinnam dostać miesiączki, robić kolejny test?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Myślę, że nie ma konieczności aby wykonywać kolejny test. Ciąża jest mało prawdopodobna.