Stosunek przerywany nastolatków a możliwość ciąży

WITAM! Mam 18 lat wraz z chłopakiem kochaliśmy się ,uprawialiśmy seks przerywany.Problem jest w tym że mój partner nie wie czy miał orgazm i czy wytrysnął ,tuz po wyjęciu członka spowodował że miał dopiero wtedy orgazm i wytrysk.Moje pytanie brzmi czy mogło dojść do zapłodnienia skoro po 1.chłopak nie wie czy wytrysnął i nie miał orgazmu po 2.po wyjęciu w czasie masturbacji miał(dopiero) wytrysk i jednocześnie orgazm .Pozdrawiam

Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji. W preejakulacie również znajdują się plemniki zdolne do zapłodnienia. W opisanej sytuacji istnieje możliwość zajścia w ciążę (nie pisze Pani, w jakim dniu cyklu doszło do stosunku). Proponuję 14 dni po stosunku wykonać test ciążowy, a przyszłościowo rozważyć stosowanie antykoncepcji (oczywiście pod warunkiem, że nie chce Pani zajść w ciążę).

Dzień dobry!

Żywe plemniki mogą znajdować się także w preejakulacie. Stosunek był ryzykowny. Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji.

Pozdrawiam!