Stosunek przerywany podczas miesiączki

Uprawiałam stosunek przerywany podczas miesiączki. Dokładnie 4 dnia.Cykle mam 24-26 dniowe.14,16,18 dni po stosunku i w dniu przewidywanej miesiączki robiłam testy ciążowe, wszystkie negatywne. Okres pojawił się, ale nie tak obfity jak zawsze. Dwa pierwsze dni były strasznie bolesne. Trzeci już nie. Czy jest możliwość że jestem w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest znikoma.