Stosunek przerywany tydzień po miesiączce a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, chciałabym się dowiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jeśli odbyłam stosunek przerywany kilkakrotnie tydzień po zakończonej miesiączce ( ostatnia zakończyła się 26 października zaczęła około 21-22) do tej pory wciąż nie dostałam okresu, a jeśli chodzi o dni płodne i niepłodne jest mi ciężko stwierdzić gdyż mam nieregularny cykl ;/

Milena Lubowicz

Ryzyko ciąży istnieje dlatego proponuję wykonać test ciążowy, jest on wiarygodny około 14 dni po stosunku.
pozdrawiam